День Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року в Бурбулатівській філії відзначили День Гідності та Свободи. Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила революція 2013 року, яка ввійшла в історію як Революція Гідності і Свободи. Саме цій події присвячена година спілкування у Бурбулатівській філії, яка пройшла під гаслом «Україна гідна свободи!». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані.

22:34 21.11.2019

Година спілкування на тему «Мої права»

14 листопада 2019 року начальником служби у справах дітей Близнюківської райдержадміністрації Ніною Макаровою спільно з начальником відділу Близнюківське бюро правової допомоги Людмилою Тищенко, начальником Близнюківського відділу ДРАЦСу ГТУЮ у Харківській області Яною Закорко та директором Близнюківського РЦСССДМ Анною Шумською для учнів Бурбулатівської філії Близнюківського ліцею проведено годину спілкування на тему: «Мої права», під час якої обговорювалися права дитини, які з’являються від народження та охороняються міжнародним законодавством і державою. За допомогою практичних вправ діти вчилися вирішувати життєві ситуації в правовому полі, вчилися пов’язувати права та обов’язки людини, та відповідальність в разі їх порушення. Не оминули увагою і актуальне питання булінгу, обговорили причини булінгу та шляхи протидії.

20:37 15.11.2019

«Мова калинова»

6 листопада 2019 року в Бурбулатівській філії відзначили День української писемності та мови. Учителі української мови Бондаренко Н.І. та Петрова Н.П. підготували і провели свято «Мова калинова». Діти розповідали вірші про мову, читали гуморески, співали пісні. На свято завітала Українська мова, яка закликала всіх присутніх любити, берегти цілюще джерело – мову. Під кінець дійства учні вийшли з свічками і прочитали молитву за мову:

20:32 07.11.2019

"Міні-міс "Золота Осінь""

24 жовтня 2019 року в Бурбулатівській філії для дівчаток 1 - 3 класів пройшла конкурсно-розважальна програма "Міні-міс "Золота Осінь"".

18:42 24.10.2019

Акція «За чисте довкілля»

23 жовтня 2019 року в Бурбулатівській філії пройшла акція «За чисте довкілля». Учні, вчителі та працівники філії прибирали шкільне подвір’я. Приведено у належний стан території, спортивні та господарчі майданчики, прилеглі до навчального закладу.

22:24 23.10.2019

«Вони подарували нам майбутнє»

22 жовтня 2019 року в Бурбулатівській філії пройшов урок мужності «Вони подарували нам майбутнє», присвячений 75-ій річниці визволення України від фашистських загарбників. Учитель історії Білик Т.М. познайомила учнів із земляками, які захищали Україну від ворога.

20:37 22.10.2019

Багатства Землі

21 жовтня 2019 року учитель географії Білик Т.М. познайомила учнів з природними багатствами нашої держави. Діти із задоволенням розглядали мінерали. Цікавилися, як утворюються вугілля, сіль, крейда. Дізналися, яку цінність для людини має ліс. І прийшли до висновку, що природу рідного краю треба оберігати.

17:13 21.10.2019

День захисника України

11 жовтня 2019 року в Бурбулатівській філії відбулося святкове привітання та пройшов стройовий "Впоряд" до Дня захисника України і Дня українського козацтва з участю учнів 7 - 8 класів. Після урочистостей всіх присутніх пригостили кулішем.

22:01 15.10.2019

Спортивні змагання до Дня українського козацтва і Дня захисника України

10 жовтня 2019 року на території Бурбулатівської філії пройшли спортивні змагання між командами Острівщинської та Бурбулатівської філій, присвячені Дню українського козацтва і Дню захисника України.

21:43 15.10.2019

ІІ Всеукраїнський урок доброти

З метою виховання у дітей гуманного та відповідального ставлення до тварин 4 жовтня 2019 року в Бурбулатівській філії Близнюківського ліцею класні керівники 1-го, 2-го і 3-го класів Юрченко О.І., Літвінова В.М. та Холод С.І. провели уроки доброти, присвячені Всесвітньому дню тварин.

15:53 04.10.2019