Всеукраїнська школа онлайн: розклад уроків 5-11 класи

Cьогодні, 25.05.20, розпочинається останній тиждень Всеукраїнської школи онлайн, коли транслюватимуть уроки для початкової школи.

18.05.2020 року  о 10.00 стартує 7 тиждень Всеукраїнської школи онлайн.

Сьогодні, 12.05.2020, розпочинається новий тиждень навчання у Всеукраїнській школі онлайн. Розклад на цей тиждень з темами до кожного уроку.

Сьогодні, 4 травня 2020 року, розпочинається п’ятий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн.

Заплановано, що відтепер 1-4 класи Всеукраїнської школи онлайн  транслюватимуть канали:

• 1 клас – Піксель
  • 2 клас – UA:Культура
  • 3 клас – НЛО TV
  • 4 клас – ПлюсПлюс

Традиційно уроки для кожного класу і в день трансляції, і в записі ви можете знайти на YouTube МОН.

Також підготовлений розклад з темами на наступний тиждень для 5-11 класів. З технічних причин деякі теми можуть змінюватись впродовж тижня, але це поодинокі випадки.

Уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів – з 10 години ранку з понеділка до п’ятниці.

Сьогодні, 27 квітня 2020 року, стартує 4-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн.

Усі уроки на сьогодні вже заплановано на YouTube МОН:

1 клас  – bit.ly/USO1class

2 клас  – bit.ly/USO2class

3 клас  – bit.ly/USO3class

4 клас  – bit.ly/USO4class

5 клас – bit.ly/USO5class

6 клас –bit.ly/USO6class

7 клас – bit.ly/USO7class

8 клас – bit.ly/USO8class

Сьогодні, 21 квітня 2020 року, стартує 3-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн.