Організація виховної діяльності в пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням "Дружба"

Пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням “ДРУЖБА”

на базі Бурбулатівської філії

Комунального закладу “Близнюківський

ліцей Близнюківської районної ради

Харківської області”

29.05.18   Організаційний день

Першого дня перебування в таборі, а саме 29 травня, дітей було розділено на 2 загони. У цей день кожен загін вибирав собі назву, девіз, загонову пісню. Вихованці готувалися до відкриття табірної зміни.

Знайомтеся, це ми!

Загін “Тридесяте  царство”

Девіз:

Без капризів на зарядці –

все на місці в нашім ЦАРСТВІ!

Загін “Фіксики”

Девіз:

Хоч ти лопни, хоч ти трісни –

ФІКСИКИ на першому місці!

30.05.18 Відкриття табірної зміни

30 травня відбулося урочисте відкриття пришкільного табору відпочинку з денним перебуванням "Дружба". Дуже запам'яталася дітям ігрова програма "Табір - територія радості".

31.05.18 День дитячої творчості

Напередодні Дня захисту дітей, 31 травня, в табір завітали гості: голова сільської ради Билим К.В., директор сільського Будинку культури Ракітіна Н.Ю. і завідувач сільською бібліотекою-філією Завгородня І.М., які підготували для вихованців цікаві ігри, конкурси, загадки і пригостили учнів смачним морозивом.

01.06.18 День дружби

1 червня, у Всесвітній День захисту дітей, вихованці табору відвідали святковий концерт у районному Будинку культури, взяли участь у спортивних змаганнях, флешмобі "Подарунок", конкурсі дитячого малюнка на асфальті.

04.06.18 День ігор і розваг

Діти отримали масу задоволень під час змагань "Спортивні джунглі".

05.06.18 День розумників і розумниць

У таборі проведено експрес-інформацію "Конституцію вивчаємо, пам'ятаємо, поважаємо", вікторину "Що я знаю про Конституцію", вікторину "Знай свої права".

06.06.18 День казки

Діти відчули себе справжніми акторами, взявши участь у інсценізації казок та казковій вікторині.

07.06.18 День індіанця

Діти з нетерпінням чекали цього дня. Велике зацікавлення у вихованців викликала гра "Знайди скарб".

08.06.18 День спорту

Полюбляють вихованці і спорт. Цього дня у таборі  було проведено між загонами змагання з футболу, настільного тенісу та волейболу.

11.06.18 День моди

У День моди діти показали себе гарними перукарями та гримерами. Підсумком дня стало дефіле з показу сучасного одягу.

12.06.18 День квітів

Діти подорожували країною Квітів, відчували красу природи та милувалися нею.

13.06.18 День патріота

У цікавій формі пройшов День патріота.Вихованці підготували малюнки на тему "Я і мої права". У другій половині дня між загонами відбулися спортивні змагання "Козацькі забави".

14.06.18 День туризму

15.06.18 Закриття табірної зміни

Ось і закінчилося перебування у літньому пришкільному таборі відпочинку з денним перебуванням "Дружба" на базі Бурбулатівської філії Близнюківського ліцею. Життєрадісні, щасливі, з подарунками поверталися діти додому.

Табір був у нас, мов казка,

І кругом краса і ласка.

Вихователям рідненьким