Дата: від до Скинути

Година спілкування «Події під Крутами», присвячена річниці вшанування героїв Крут

Подвиг юних  героїв Крут заставив учнів Бурбулатівської філії замислитися над тим,  що  таке  патріотизм,  кого можна назвати справжнім патріотом. Діти не тільки слухали історію  кривавих подій 29 січня 1918 року, але  й висловлювали свою думку про  героїзм у наші часи, мріяли про щасливе  майбутнє нашої України.

21:04 02.02.2021

«Україна пам’ятає! Світ визнає!»

Учителем історії було організовано екскурс в голодні 1932 – 1933 роки. Юні екскурсоводи 8 класу Білик А. та Гриненко Д. ознайомили учнів з причинами та наслідками голодомору в Україні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять померлих від голоду. Тетяна Миколаївна запропонувала учням приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку» у суботу 28.11.20 р. о 16 годині.

22:14 27.11.2020

"Листівка захиснику України"

Учні Бурбулатівської філії Близнюківського ліцею взяли участь у районній акції до Дня захисника України "Листівка захиснику України".

22:17 13.10.2020

День партизанської слави

22 вересня 2020 року з учнями 8 - 9 класів був проведений урок мужності, приурочений Дню партизанської слави.

22:40 23.09.2020

"Близнюківщино мила..."

Урок української мови розпочався поетичними рядочками "Близнюківщино мила...", присвяченими 77-ій річниці визволення нашого рідного краю від фашистських загарбників. Матеріал був використаний під час уроку розвитку мовлення.

19:40 16.09.2020